MANUÁLNĚ OVLÁDANÉ SLUNEČNÍ PLACHTY Sunfurl®

Ručně ovládaná sluneční plachta: systém převzatý z jachtingu

Ručně ovládaná sluneční plachta

Ručně ovládaná sluneční plachta: systém převzatý z jachtingu

Systém SunFurl® RM

Systém SunFurl® RM je stejně jednoduchý jako je tomu u pevně napnutých plachet, přesto nabízí možnost navinutí dle potřeby. 

Plachta je navinuta na hřídel malého průměru, která je součástí sluneční plachty. Je navíjena a napnuta pomocí navijáků a kladkového sytému SunFurl®. Kladky a upevňovací prvky jsou ukotveny na pevných sloupcích z nerezové oceli nebo na stěnách nemovitosti.

Na sloupcích mohou být upevňovací body cípů plachty a hřídele nastaveny pomocí výškové regulace, což umožňuje, aby se sluneční plachta nastavila i při nízké poloze slunce, takže vytváří požadovaný stín.
S tímto systémem lze snadno realizovat plachty až do plochy 75 m².  

Ručně ovládaná sluneční plachta

Napnuté plachty jsou pro nás samozřejmostí!

U většiny podobných produktů bývá častým problémem mačkání látky, u našich plachet SunFurl® se s tímto problémem nesetkáte!  

Díky velkému předpětí, které je generováno navijáky, je plachta maximálně napnutá. Při správně navrženém sklonu plachty ji lze použít i jako ochranu před deštěm.

Inspirováno jachtaři

Všechny sluneční plachty SunFurl® jsou vyráběny vysoce kvalifikovanými odborníky z jachtařského průmyslu, což umožňuje nabídnout zákazníkům mimořádně vysokou kvalitu.

Fotogalerie